Визначити відносну густину за киснем для таких газів so2 co2


Ответы на вопрос

Отвечает Золотых Злата.

Відповідь:

D(CO2)=Mr(CO2)/Mr(O2)

Mr(CO2)=44

Mr(O2)=32

D(CO2)=44/32=1.375

Пояснення: