Вкажіть молярну масу газу (г/моль), якщо 20 г газу займає об'єм 224 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Анфалова Татьяна.

m = 20г

V = 224л

M = ?

M = m / n

n = V / 22.4 = 224 / 22.4 = 10 моль

M = 20 / 10 = 2 г/моль