1.Визнач відносну густину Флуору за метаном (СН.). 2.Відносна густина газоподібної речовини за

повітрям становить 1,31. Визначте відносну густину цього газу за гелієм.

Ответы на вопрос

Отвечает Панина Анастасия.

Объяснение:

1.Визнач відносну густину Флуору за метаном (СН4).

D = М(F2)/M(CH4)= (2•19)/(12+4•1)= 38/16 = 2,375

2.Відносна густина газоподібної речовини за повітрям становить 1,31. Визначте відносну густину цього газу за гелієм.

M(газу)= D•M(повітря)= 1.31•29= 37,99

D= M(газу)/M(He)= 37.99/4 = 9,4975