дописати рівняння хімічних реакцій P + 02 C + 02 → BaH2 + O2 = B+ 02 Al + O2 → C2H2+O2=. Na + O2 Cu

+ 02-> H2 + O2 → Cu + O2 1 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Велиева Сайде.

Объяснение:

4P + 502 → 2Р2О5↑

C + 02 → СО2↑

BaH2 + O2 = Ва(ОН)2

4Al + 3O2 → 2Al2O3

2C2H2 + 3O2 = 4CO2↑ + 2H2O

4Na + O2 = 2Na2O

2Cu + 02 = 2CuO

H2 + O2 → 2H2O

4Cu + O2= Cu2O