Знайди кiлькiсть речовини кисню, обемом 280 л. *


Ответы на вопрос

Отвечает Шиян Макс.

Відповідь:

Пояснення:

V=n×Vm

Vm=22,4 л/моль

n(O2)=V/Vm  = 280/ 22.4= 12.5моль

Отвечает Гайворонский Дима.

Дано:

V(O2) = 280 л

Знайти:

n(O2) - ?

Розв'язання:

1) n(O2) = V(O2) / Vm = 280 / 22,4 = 12,5 моль.

Відповідь: Кількість речовини O2 становить 12,5 моль.