166. Скільки катіонів і аніонів міститься (усно): а) в 0,1 моль калій гідроксиду; б) в 1/2 моль

магній гідроксиду?

Ответы на вопрос

Отвечает Посеряев Юрий.

Объяснение:

KOH = K(+) + OH(-)

n(KOH):n(K+): n(OH-) = 1:1:1

n(KOH)=n(K+)= n(OH-) =0.1моль

Mg(OH)2 = Mg(2+) + 2OH(-)

n(Mg(OH)2):n(Mg2+): 2n(OH-) = 1:1:1

n(Mg(OH)2)=n(Mg2+)=1/2 моль или 0.5моль

n(OH-)=2•1/2=1моль