2. Визначте, який об'єм (н.у.) займає метан кількістю речовини 5 моль. Допоможіть будь ласка!!!!

потрібно здати сьогодні до 8! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шестопалов Андрей.

Ответ:

v=5×22,4=112л

Объяснение:

кількість речовини в нас є це 5 моль, і тут ми за просто можемо дізнатися об'єм за формулою з молярним об'ємом, кількість речовини множимо на молярний об'єм(постійна велечина 22.4 л/моль), і получаємо просто об'єм

Отвечает Иванова Анастасия.

n(CH4) = 5 моль

V(CH4) = n(CH4) × Vm = 5 × 22,4 = 112 л