Обчисліть масу 0,75 моль кальцій нітрату Ca(NO3)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Тотушев Руслан.

Объяснение:

Дано:

n(Ca(NO3)2)=0,75 моль

----------------------------------------

m(Ca(NO3) - ?

Решение:

m=nM

M=Mr

Вычисление:

Mr(Ca(NO3)2)=40+28+96=164 г/моль

m=0,75*164=123 моль