Якій кількості речовини відповідає барій оксид ВаО масою 15,3 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Мария.

Відповідь:

M(BaO)=137+16=153г/моль

n(BaO)=15,3/153=0,1моль

Пояснення: