Визначте формулу алкіну, відносна густина якого за гелієм становить 17.


Ответы на вопрос

Отвечает Видяпина Даша.

Объяснение:

М(CnH2n-2)=М(Не)•D = 4•17=68г/моль

14n-2=68

14n=70

n=5

M(C5H8)=12•5+8•1=60+8=68г/моль