Хімія 8 клас!Допоможіть! Кількість молекул( N2) дорівнює 12.04*10 в 23 ступені.Знайти об'єм.


Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёв Константин.

n(N2) = N(N2) : Na = 12,04×10²³ : 6,02×10²³ = 2 моль

V(N2) = n(N2) × Vm = 2 × 22,4 = 44,8 л