СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА Яке число молекул карбон(ІV) оксиду СО2 кількістю речовини 6 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Кайстро Галина.

Дано:

n(CO₂) = 6 моль

Знайти:

N(CO₂) - ?

Рішення:

1) N(CO₂) = n(CO₂) * NA = 6 * 6,02*10²³ = 3,612*10²⁴.

Відповідь: Число молекул CO₂ становить 3,612*10²⁴.

Отвечает Смирнова Соня.

Ответ: Шукаємо спочатку кількість речовини Р = m/M = 3,1 /31 = 0,1 моль

Тепер за формулою кількість речовини = N/Na шукаємо кількість атомів P

N( Р) = Na * кількість речовини = 6,02 * 10^23 * 0,1 = 0,602 * 10^23

Так як за умовою задачі N( P) = N(CO2) , то кількість речовини ( Р) = кількості речовини CO2

І тепер можна знайти масу  СО2

m(CO2) = M(CO2) * Кількість речовини = 44 * 0,1 = 4,4 г

Объяснение: