Яка кількість речовини міститься у кальцинованій соді Na2CO3, масою 212 г. Срочно! Прошу не

писати не вірні та дурні відповіді!

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанян Лаура.

Объяснение:

n(Na2CO3)= m/M = 212/(2•23+12+3•16)= 212/106 = 2моль