M(mg 3 N2)= m(mg 3 Na)= N(mg 3 N2)=? Молекул N(3mg)=?атом N(2N)=?атом ПОМОГИТЕ СРОЧНО СЕГОДНЯ

НАДО ОЧЕНЬ ДАЮ 29 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Хамраева Лейла.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(Mg₃N₂) = 3 моль

Найдемо молекулярну масу сполуки:

М(Mg₃N₂) = 24 * 3 + 14 * 2 = 100 г/моль

Знайдемо масу сполуки:

m(Mg₃N₂) = n(Mg₃N₂) * М(Mg₃N₂) = 3 * 100 = 300г

Знайдемо кількість молекул:

N(Mg₃N₂) = n(Mg₃N₂) * Nа = 3 * 6,02 * 10²³ = 18,06 * 10²³молекул

Визначимо кількість атомів магнію:

N(Mg) = 3 * N(Mg₃N₂)  = 3 * 18,06 * 10²³ = 54,18 * 10²³ атомів

Обчислимо кількість атомів нітрогену:

N(N) = 2 * N(Mg₃N₂) = 2 * 18,06 * 10²³ = 36,12 * 10²³ атомів