Срочно ! обчисліть масу порції кисню , в якій міститься стільки ж молекул , скільки їх є в 54 грама

води

Ответы на вопрос

Отвечает Чернецов Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано:                        

m(Н2О) - 54 г                

Найти:   m(О2)-?

Молекулярна маса води : М(Н2О) = 1 * 2 + 16 = 18 г/моль

Знайдемо кількість речовини:

n(Н2О) = m(Н2О)/M(Н2О) = 54/18 = 3 моль

n(О2)= n(Н2О) = 3 моль

Вичислимо кількість молекул:

N(Н2О) = n(Н2О) * Na = 3 * 6,02 * 10²³ = 18,06 * 10²³

N(О2) = N(Н2О) = 18,06 * 10²³ молекул

Обчислимо масу порції кисню:                      

m(О2) = n(О2) * М(О2) = 3 * 32 = 64 г