Зазнач, який об'єм за нормальних умов займе амоніак NH3, масою 161,5 г: 212,8 425,6 9,5 22,4 пж

помогите очень нужно дам 40 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Тишкова Злата.

Объяснение:

V(NH3)=n(NH3)•Vm=(m/M)•Vm= (161.5/(14+3•1))•22.4= (161.5/17)•22.4= 9.5•22.4= 212,8л