Обчисліть масу етанолу, що утвориться при дії водного розчину натрій гідроксиду на хлоретан масою

129 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Анастасия.

Объяснение:

129г. хг

CH3-CH2-Cl + NaOH = NaCl + CH3-CH2-OH

64,5г/моль. 46г/моль

х=(129•46)/64.5=92г етанолу