Визначити масу кальцій оксиду, якщо його число частинок складає 18,06•10²³​


Ответы на вопрос

Отвечает Долгих Алексей.

Відповідь:

Пояснення:

n(CaO)=N/Na= 18.06×10²³/6.02×10²³=3 моль

M(CaO)= 40+16=56г/моль
m(CaO)=n×M=3×56=168г