Одноосновна карбонова кислота має наступний склад: С-26,10%, H-4,35%, 0-69,55%. Виходячи із цих

даних, знайдіть молекулярну формулу цієї кислоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Илья.

Ответ:

Объяснение:

С : Н : О = w(C)/M(C) : w(H)/M(H) : w(O)/M(O)

С : Н : О = 26,1/12 : 4,35/1 : 69,55/16 = 2,175 : 4,35 : 4,35

Так як індекси мають бути цілі числа , то розділимо всі на менший, тобто 2,175 і звідси маємо

С : Н : О = 1 : 2 : 2

Отже  молекулярну формулу цієї кислоти: СН2О2 - мурашина кислота