ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА!!! Обчисліть молярну масу речовини,якщо 2,5 моль цієї речовини має масу 250

грам​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишарин Михаил.

Дано:

n(речовини) = 2,5 моль

m(речовини) = 250 г

Знайти:

M(речовини) - ?

Розв'язання:

1) M(речовини) = m / n = 250 / 2,5 = 100 г/моль.

Відповідь: Молярна маса речовини становить 100 г/моль.