Обчисліть молярну масу цукру (с12н22о11) кількістю 3 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Юрасова Яна.

Ответ:

Объяснение:

Молярна маса цукру:

M(С₁₂Н₂₂O₁₁) = 12 * 12 + 1 * 22 + 11 * 16 = 342 г/моль

Маса цукру:

m(С₁₂Н₂₂O₁₁) = n(С₁₂Н₂₂O₁₁) * M(С₁₂Н₂₂O₁₁) = 3 * 342 = 1026 г