Який об'єм за н.у. займають 64г сульфур (IV) оксиду??


Ответы на вопрос

Отвечает Galkina Karina.

Ответ:

вроде бы все так, держи)

Объяснение:

дано:

m(SO2)= 64г

знайти V(SO2)

розв'язання

n=m/M

M=Mr* г/моль

n=V/Vm

M(SO2)= 32*1+16*2= 64 г/моль

n(SO2)=64г/64г/моль=1моль

Vm=22,4 л за н.у

V(SO2)= Vm*n= 22,4л /моль *1 моль= 22,4 л