Віддам 100-БАЛІВ. Будь ласка Пані ПРОФЕСОРА чи ОТЛИЧНИКИ з хімії допоможіть, хімія 7-клас.

(Обережно НЕЗНАЙКИ, не пишіть білебирду та що не будь, бо сразу у СПАМ.) 1. Розставте коефіцієнти у схемах і вкажіть їх суму: а) K + O2 = K2O; д) Na2O + H2O = NaOH; б) Na + Cl2 = NaCl; е) Na + H2 = NH3; в) KClO3 = KCl + O2; є) Al2O3 + Fe = Fe2O3 + Al; г) Li+ H2O = LiOH + H2; ж) Pb(NO3)2=PbO + NO2+O2; ґ) Al + H2SO4 = Al2(SO4)3 + H2; з) SiO2 + HF = SiF4 + H2O. 2. Розставте коефіцієнти у запропонованих схемах та вкажіть суму коефіцієнтів у вихідних речовинах: а) РЬ + О2 = РЬО; в) Аg + S = Аg2S; б) Н2 + F2 = НF; г) Lі + О2 = Li2О. 3. Складіть і прочитайте хімічні рівняння таких реакцій: а) взаємодіїї карбону й водню з утворенням метану (СН4); б) взаємодії водню з хлором з утворенням гідроген (І) хлориду (HCl).

Ответы на вопрос

Отвечает Адик Дмитрий.

Відповідь:

Пояснення:

1. Розставте коефіцієнти у схемах і вкажіть їх суму:

а) 4K + 1O₂ = 2K₂O; (7)
д) 1Na₂O + 1H₂O = 2NaOH; (4)

б) 2Na + 1Cl₂ = 2NaCl; (5) - виправив

е) 2N + 3H₂ = 2NH₃; (7)

в) 2KClO₃ = 2KCl + 3O₂; (7)

є) 1Al₂O₃ + 2Fe = 1Fe₂O₃ + 2Al; (6)

г) 2Li+ 2H₂O = 2LiOH + 1H₂; (7)

ж) 2Pb(NO₃)₂=2PbO + 4NO₂+1O₂; (9)

ґ) 2Al + 3H₂SO₄ = 1Al₂(SO₄)₃ + 3H₂; (9)

з) 1SiO₂ + 4HF = 1SiF₄ + 2H₂O.(8)

2. Розставте коефіцієнти у запропонованих схемах та вкажіть суму коефіцієнтів у вихідних речовинах:

а) 2РЬ + 1О₂ = 2РЬО; (2)

в) 2Аg + 1S = 1Аg₂S; (1)
б) 1Н₂ + 1F₂ = 2НF; (2)

г) 4Lі + 1О₂ =2Li₂О.(2)

3. Складіть і прочитайте хімічні рівняння таких реакцій:

а) взаємодіїї карбону й водню з утворенням метану (СН4);
C+2H₂=CH₄

б) взаємодії водню з хлором з утворенням гідроген (І) хлориду (HCl).
H₂+Cl₂=2HCl

Отвечает Тыныштыкбаева Салиха.

Ответ:

_____________________________