Обчисліть масу водню об'ємом 4,48 літра


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Лиля.

Объяснение:

n(Н2)= V/Vm= 4.48/22.4= 0.2моль

m(Н2)=n×M= 0.2×2×1= 0.4г