6. Визначити за нормальних умов об’єм, що займає 32 г метану СН 4 .


Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Андрей.

Дано : m(CH₄) = 32 г.
Найти : V(CH₄) = ?
Решение :
n(CH₄) = m(CH₄) : M(CH₄) = 32 г : 16 г/моль = 2 моль.
V(CH₄) = n(CH₄)*Vm = 2 моль*22,4 л/моль = 44,8 л.
Ответ : V(CH₄) = 44,8 л при н.у.