Обчисліть молярну масу речовини, якщо 6 моль її має масу 102 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Побединский Владислав.

Відповідь:

Пояснення:

m=n×M
M(речовини) = m/n = 102/6 = 17 г/моль