У склянці міститься 5 моль води. Скільки молекул води склянці та яка їх маса?​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Даня.

N(H2O) = n(H2O) × Na = 5 × 6,02×10²³ = 3,01×10²⁴ молекул

m(H2O) = n(H2O) × M(H2O) = 5 × 18 = 90 г