напишіть формулу сполуки до складу якої входять 2 атоми натрію та один атом оксигену якій кількості

речовини відповідають 0,2 •10

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Марина.

Объяснение:

n(Na2O)=N/Na=0.2•10²³/6.02•10²³=0.033моль