Який об'єм за н. у. займає водень кількістю речовини 5 моль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Макс.

Ответ:

n=V/Vm, Vm=22.4 л/моль

V=n×Vm

V(H2)=22.4 л/моль×5моль=112 л