CH4 масою 56 г. Яке число атомів міститься в такій кількості речовини?


Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Відповідь:

2,107*10²⁴ атомів

Пояснення:

молярна маса СН4 = 12 + 4 = 16 г/моль

Знайдемо кількість речовини:

56 г : 16 г/моль = 3,5 моль

3,5 * 6,02*10²³= 2,107*10²⁴ атомів