Ацетилен повністю спалили в чистому кисню, отримавши 2400мл карбон (IV) оксиду. Який об'єм кисню

витратили на спалювання ацитилену ОТВЕТЬТЕ СРОЧНО ПРОШУ, ДАЮ 30 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Дима.

Дано:

V(CO2) = 2400 мл

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) 2C2H2 + 5O2 → 4CO2 + 2H2O;

2) V(O2) = V(CO2) * 5 / 4 = 2400 * 5 / 4 = 3000 мл.

Відповідь: Об'єм O2 становить 3000 мл.