Дописати реакцію Li(7,3)+H(2,1)>?t n(1,0)


Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Снежана.

Реакція Li(7,3) + H(2,1) може пройти за умови ядерного синтезу та при цьому утворюється гелій-4 та нейтрон:

Li(7,3) + H(2,1) → He(4,2) + n(1,0)

Отже, продуктами цієї реакції є гелій-4 (He) та нейтрон (n). Зверніть увагу, що згідно з законом збереження маси та заряду, сума масових чисел та сума зарядів у реакції до та після її проведення має бути однаковою. У даній реакції це виконується, оскільки сума масових чисел та зарядів у реакції до та після проведення її залишається незмінною.

Отвечает Колотовкин Арсений.

Ответ:

ВНІЗУ

Объяснение:

3Li^7 + 1H^2 → 4Be^2 + 0n^1

Δm = 7,01601 +2,01410 - 8,00531 + 1,00866 = 0,01614 а.е.м

ΔЕ = 0,01614а.е.м·931МэВ =15,03МэВ