Який об'єм займе водень 6,4 г . Яка кількість молекул міститься у зразку цієї маси​


Ответы на вопрос

Отвечает Кашапова Полина.
Дано:
m(H2)= 6,4 г
Знайти:
V(H2)-?
Розв'язання:
Знаходимо кількість речовини:
n=m/M
M(H2)=2 г/моль
n= 6,4 г/ 2г/моль=3,2 моль
Vm=22,4л/моль
V(H2)=n*Vm= 3,2 моль* 22,4 л/моль=71,68 л
Відповідь: V(H2)=71,68 л