Оксид елемента має загальну формулу Е 2 О 5 та відносну молекулярну масу 108. Назвіть хімічний

елемент, складіть формулу оксиду. СРОЧНО 40 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Никита.

Ответ:

N2O5

Объяснение:

Mr(E2O5)=2x+5•16=2x+80

2x+80=108

2x=28

x=14 (N, нітроген)

Mr(N2O5)=2•14+5•16=28+80=108