Який об’єм займає сернистий газ (SO2) , маса. Якого дорівнює 3,2 г?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шатинська Ксенія.

Об'єм, який займає 3,2 грами сернистого газу (SO2), залежить від температури та тиску. На стандартній температурі та тиску (STP) 1 моль будь-якого газу має об'єм 22,4 літрів, тому об'єм 3,2 грамів SO2 можна розрахувати, використовуючи його молярну масу та закон Ідеального газу.

Отвечает Алдошина Стефания.

V = n * 22.4 л/моль

n = m / M = 3.2 / 64 = 0.05 моль

V = 1.12 л