Приблизне число молекул в 1000 л (н.у.) кисню дорівнює А 22,4*10²⁴Б 81*10‐²⁷В 2,7 *10²⁵Г 6* 10²³ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Марк.

Ответ: В 2,7 * 10²⁵ молекул

Объяснение:

Знайдемо кількість речивини:

n(O₂) = V(O₂)/Vm = 1000/22,4 = 44,64 моль

Приблизне число молекул:

N(O₂) = n(O₂) * Na = 44,64 * 6,02 * 10²³≈ 268,7 * 10²³≈ 2,7 * 10²⁵молекул