9. Установіть відповідність між кількістю речовини та кількістю молекул. 1) 2 моль К2О; А) 6х10

;2) 0,3 моль О2; Б) 12х10 ;3) 1моль Nа ; В) 60х10 ;4) 10 моль Н2S Г) 0,6х10 ; Д) 1,8х10

Ответы на вопрос

Отвечает Хаджимуратова Гульназ.

Відповідь:

Пояснення:

1) 2 моль К2О; N(K2O)=n·Na=2·6.02·10²³=12.04·10²³молекул

2) 0,3 моль О2; N(O2)=n·Na=0.3·6.02·10²³=1.806·10²³молекул

3) 1моль Nа ; N(Na)=n·Na=1·6.02·10²³=6.02·10²³молекул

4) 10 моль Н2S N(Н2S)=n·Na=10·6.02·10²³=60.2·10²³молекул