Кількість молекул, які містяться за н. у. у водні H2 об'ємом 67,2 л


Ответы на вопрос

Отвечает Томишинець Єгор.

Объяснение:

n=67,2/22,4=3 моль

N=3*6,02*10²³=18,06*10²³