Обчисліть число молекул, які містяться за (н.у.) у водні об'ємом 67,2л


Ответы на вопрос

Отвечает Дауренбеков Роман.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини Н2:

n(H2) = V(H2) /Vm = 67,2/22,4 = 3 моль

Обчислимо число молекул:

N(H2) = n(H2) * Na = 3 * 6,02 * 10²³ = 18,06 * 10²³