Треба розв'язати з дано: Обчисліть масу пропанової кислоти, яка виділиться під час взаємодії 7,25 г

технічного пропаналю, що містить 20% домішок, з амоніачним розчином аргентум(1) оксиду, взятим у надлишку. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сероглазова Глаша.

Ответ: 7,4 г

Найдем массу чистого пропаналя

m(C2H5CHO) = 7,25 - 7,25 × 0,2 = 5,8 г

Составим уравнение реакции

   5,8 г                                  х г

C2H5CHO + Ag2O == C2H5COOH + 2Ag↓

    58                                     74

Пропорция х = (5,8 × 74) : 58 = 7,4 г