Два однакових позитивних заряди перебувають на відстані 23 мм один від одного й взаємодіють із

силою, що дорівнює 5⋅10−4Н. Визнач заряд кожної кульки. Відповідь заокругли до десятих. нКл

Ответы на вопрос

Отвечает Рулевский Вадим.

Объяснение:

дано: r = 23 мм = 0,023м, F=5⋅10−⁴Н ,q-? Формула q1=q2=q, Закон Кулона F=k*q²/r²,q = (F*r²/k) = r* (F/k), q=0,023* (5⋅10−/(9*10))=1,27*10-¹1,30*10-¹=1,30нКл