Визначте кількість речовини азоту (N2), об’ємом 42 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Відповідь:

V(N2)=42л

Vm=22,4л/моль

n=V/Vm=42/22,4=1,875моль

Пояснення: