Обчисліть масу 10^24 атомів Mg​


Ответы на вопрос

Отвечает Белончук Кристина.

Дано:

N(Mg) = 10²⁴ атомів

Знайти: m(Mg) - ?

Розв'язання:

1) Розрахуємо кількість речовини Магнію:

n(Mg) = N(Mg)/Nª = 10²⁴/6·10²³моль^(-1) =

= 10 моль/6,02 = 1,66 моль

2) Обчислимо масу атомів Магнію:

m(Mg) = n(Mg)·M(Mg) = 1,66 моль·24 г/моль = 39,84 г

Відповідь: m(Mg) = 39,84 г.