Визначити масові частки елементів у сполуці Ca3P2 срочноооо даю 50 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Шубина София.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Ca3P2) = Ar(Ca) * 3 + Ar(P) * 2 = 40 * 3 + 31 * 2 = 182

w(Ca) = Ar(Ca) * n/Mr(Ca3P2) * 100% = 40 * 3/182 * 100% = 65,93%

w(P) = Ar(P) * n/Mr(Ca3P2) * 100% = 31 * 2/182 * 100% = 34,07%