ОЧЕНННЬЬ СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛЛОВ У двох посудинах об′ємом по 2л (н.у.) міститься амоніак NH3 та

сірководень H2S. Визначте посудину, що має найбільшу масу і запишіть значення маси речовини в ній

Ответы на вопрос

Отвечает Чавтуров Денис.

Відповідь:V(NH3) = V(H2S) = 2 л

________

m(NH3) -?

m(H2S) - ?

Розв’язання:

1) Якщо гази за нормальних умов займають рівні об’єми, то їх кількості речовин рівні.

2) Знайдемо кількість речовини одного з газів, тоді кількість речовини другого буде такою самою:

n=V/Vm

Vm = 22.4 л/моль

n(NH3) = n(H2S) = 2/22.4 = 0.089

3) Знайдемо маси газів:

m=n∙M

m(NH3) = 0.089 ∙ 17 = 1.246

m(H2S) = 0.089 ∙ 34 = 3.026

4) Порівнюємо маси: m(H2S) > m(NH3)

5) Округлюємо до цілого: 3.026 ~ 3

Відповідь: 3

Пояснення: