Скільки молекул міститься в цинку кількість речовини 6,5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:

N = nNa = 6.5 моль × 6.02 × 10^23 молекул/моль= 3,913 × 10^24 молекул

Пояснення:

N=nNa  (N-число молекул, n-кількість речовини, Na-число Авогадро "Na = 6.02 × 10^23 молекул/моль")