3. Етин об'ємом 30 л повністю згорів у кисні. Обчисліть об'єм (н. у.) кисню, що витратиться та

об'єм Карбон(IV)оксиду, який утворився.​

Ответы на вопрос

Отвечает Низовая Мария.

Ответ:

30 л Х л Х л

2C3H6 + 9O2 = 6CO2 + 6H2O

n=2 моль n=9 моль n=6 моль

Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л V =201,6 л V = 134,4 л

30 л С3Н6 - Х л О2

44,8 л С3Н6 - 201,6 л О2

V(O2) = 30 * 201,6 / 44,8 = 135 л

30 л С3Н6 - Х л СО2

44,8 л С3Н8 - 134,4 л СО2

V(CO2) = 30 * 134,4 / 44,8 = 90 л