СРОЧНО ПЖ!!!! Укажіть значення молярного об‘єму газу за нормальних умов напишіть будь ласка з

ясним рішення ани тільки відповідьг

Ответы на вопрос

Отвечает Куртеева Анита.

Ответ:

24.37 л

Объяснение:

pV = nRT
Стандартные условия согласно ИЮПАК -- 10^5 Па и температура 293,15 К. Возьмём 1 моль газа.
10^5 * x = 1 * 8.314 * 293.15
x = 0.02437 м^3 = 24.37 л