Порахувати масу алюміній(3) оксиду кількістю речовини 2 5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Кривокульський Олег.

Ответ:

Объяснение:

М(Al2O3) = 27 * 2 + 16 * 3 = 102 г/моль

m(Al2O3) = n(Al2O3) * М(Al2O3) = 2,5 * 102 = 255 г

Отвечает Заставнюк Денис.

Объяснение :

Дано :

n(Al2O3) = 2.5 моль

Найти :

m(Al2O3) - ?

m = n*M

M(Al2O3) = 27*2+16*3 = 102 г/моль

m(Al2O3) = 2,5 моль * 102 г/моль = 255 г

m(Al2O3) = 255 г

Ответ : m(Al2O3) = 255 г