3.Написати рівняння реакцiй горіння таких складних речовин: CS2, С3Н8. Назвати продукти реакцій.

(26)​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Алина.

Объяснение:

CS2 + 3O2 = CO2 + 2SO2

Сірковуглець + 3 кісень = карбон (IV) оксид + 2 сульфур (IV) оксид

C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O

Пропан + 5 кісень = 3 карбон (IV) оксид + 4 вода